0
17 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Kobe Bryant’ın Adı eSpor İle Anılıyor!

Echo Fox girişimi ile birlikte NBA'in kapılarını eSpora açan Rick Fox, geçtiğimiz günlerde Bleacher Reports’a verdiği röportajda Kobe Bryant'ın eSpordaki gelişimlerle yakından ilgilendiğini ve yakın zamanda kendisinin de bu sektöre giriş yapabileceğinden bahsetti.

Rick Fox açıklamasında "Kobe, eSporun son zamanlardaki yükselişinden ve yan sektörlerin hareketliliğinin farkında. Kendisi ile birlikte bu konu hakkında güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Bence Kobe'nin de yakın zamanda bu sektöre adım atması muhtemel." yorumunda bulundu.

Kobe Bryant, Jeff Stibel ile birlikte medya ve teknoloji alanında hizmet veren yüz milyon dolarlık bir yatırım ortaklığı olan BryantStibel kurmuştu. Esporun da bu sektörlerle yakın ilişkisini göz önünde bulundurursak BryantStibel firmasını yakın zamanda eSporda görebiliriz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.