0
22 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Kore LCK’da Şampiyon ROX Tigers Oldu!

Kore'de gerçekleştirilen Profesyonel League of Legends ligi LCK 2016 Yaz Mevsim Finali'nde şampiyonluğa ulaşan takım belli oldu. Yarı Final'de son şampiyon SKT T1 gibi bir devi eleyen KT Rolster ile sezonu lider olarak tamamlayan ROX Tigers arasında gerçekleştirilen Final karşılaşması büyük bir çekişmeye sahne oldu.

SKT T1'ı 3-2 ile geçmeyi başaran KT Rolster, ROX Tigers'a karşı da inanılmaz bir performans sergiledi. Oldukça çekişmeli geçen eşleşme beşinci maçı görmeyi başardı. Ancak beşinci maç KT Rolsters'ın istediği gibi sonuçlanmadı. ROX Tigers, son karşılaşmayı alarak 3-2'lik skorla LCK 2016 Yaz Mevsim şampiyonu oldu ve Worlds 2016'ya Kore'den seri başı olarak katılmaya hak kazandı.

Worlds 2015, LCK 2016 Bahar Mevsimi ve MSI 2016 şampiyonu olan SKT T1 ekibi de ROX Tigers'ın elde ettiği şampiyonlukla beraber puan sıralamasında liderliğe sahip oldu ve ikinci seri başı olarak Worlds 2016'ya doğrudan katılma hakkı elde etti. KT Rolster ise elde ettiği derece ile birlikte Regional Qualifiers'ta doğrudan Final'de yarışmaya hak kazandı.

2016 LCK Yaz Mevsim PlayOffları

2016 LCK Yaz Mevsim PlayOffları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.