0
29 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

KT Rolster, Bombaları Patlattı!

Kore LCK takımlarından KT Rolster, yeni sezonda başarı için kolları sıvadı. Geçtiğimiz günlerde dört oyuncusu ile yollarını ayıran ekip, ilk iki transferini duyurdu.

Kore ekibi üst koridor için geçtiğimiz gün ROX Tigers'tan ayrılan isim Song "Smeb" Kyung-ho ve orta koridor için de EDward Gaming'ten ayrılan Heo "PawN" Won-seok'u kadrosuna katarak transfer bombalarını patlattı.

KT Rolster'ın ROX Tigers'tan ayrılan dört oyuncu ile görüştüğünü sizlere belirtmiştik. Ancak anlaşılan o ki, EDG'den ayrılan ve Worlds şampiyonluk apoletine sahip PawN, Kur0'dan daha çekici gelmiş olmalı.

Orman rolü için ise takımda yer alan Go "Score" Dong-bin ile sözleşme yenilendi. Böylece KT Rolster'ın kadroyu tamamlamak için sadece alt koridor ikilisini belirlemek kaldı. Bu ikilinin ROX Tigers'tan ayrılan PraY ve GorillA olacağı konuşuluyor.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.