0
28 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

KT Rolster, İki Oyuncusu ile Daha Yollarını Ayırdı!

Kore LCK takımlarından KT Rolster, geçtiğimiz günlerde alt koridor ikilisi No "Arrow" Dong-hyeon ve Ha "Hachani" Seung-chan ile yollarını ayırdığını duyurmuştu.

Takımdan yapılan yeni açıklama ile birlikte üst koridor oyuncuları Kim "Ssumday" Chan-ho ve orta koridor oyuncuları Song "Fly" Young-jun ile yollarını ayırarak kadrosundan iki oyuncuyu daha çıkartmış oldu.

Ancak Kore'de dolaşan söylentilere göre KT Rolster, daha büyük bir projenin peşinde. KT Rolster'ın kadrosundan çıkardığı oyuncuları göz önüne alırsak, ROX Tigers'tan ayrılan oyuncuların da bu rollerle birebir uyuşması sonrası KT Rolster'ın bu oyuncuları bünyesine katacağı söyleniyor.

Üst koridor, orta koridor ve alt koridorda boşlukları bulunan KT Rolster'ın Smeb, Kur0, PraY ve GorillA'yı kadrosuna katarak bu boşlukları doldurmayı amaçladığı iddiası güçlü bir şekilde paylaşılıyor. Bakalım KT Rolster, sezonun transferlerine imza atabilecek mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.