0
06 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

“Kupayı Kim Alır?” Etkinliği Duyuruldu!

Tüm bölgelerden League of Legends World Championship 2016'ya katılacak takımların belli olmasıyla birlikte Riot Games, geçen sene gerçekleştirdiği etkinlik olan Kupayı Kim Alır etkinliğini yeniden duyurdu.

Grup aşamasından beri takımların sıralamalarını bilip, sonrasındaki PlayOff maçlarında galip gelecek olan takımları belirledikten sonra katılımcılar, doğru bildikleri her aşama için belli bir puan toplayacaklar. Bu etkinliğin ilk aşamasına katılan oyuncular direk olarak hesaplarına katılım simgesini yüklenecek.

Ayrıca elde edilen puanların toplamı otuz dördü geçen kullanıcılara ise ikinci bir poro simgesi hediye edilecek. Son olarak Pulsefire Ezreal, Ruh Bekçisi Udyr ve DJ Sona'nın yer aldığı Destansı Süper Seçim ödülleri, baştan sonra her aşamayı doğru bilen kullanıcılara hediye edilecek.

10 Eylül'de başlayacak olan grup aşaması 29 Eylül'de son bulacak. Espor bilgine güveniyorsan, analizlerini gerçekleştir ve gruplar açıklandıktan sonra 10 Eylül'de Riot'un League of Legends sitesinden tahminlerini yaz. Büyük ödüllerin sahipleri ol.

Kupayı Kim Alır Sihidar Simgesi Ödülleri

Kupayı Kim Alır Sihidar Simgesi Ödülleri

pickem2016skin

Kupayı Kim Alır Destansı Süper Seçim Ödülleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.