0
27 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Kuzey Amerika CS’in Son İki Takımı Belli Oldu!

Kuzey Amerika LCS'e çıkmak için takımların mücadele ettiği Yükselme Ligi olan Kuzey Amerika CS'e katılacak olan son iki takım, gerçekleştirilen elemeler sonrasında belli oldu. Açık elemelerden başarılı olan iki takım ve geçen sezonun son iki sırasında yer alan takımlarla birlikte dört takım Kuzey Amerika CS'te mücadele etmek için kozlarını paylaştı.

Geçen sezonu son iki sırada tamamlayan ekipler Dream Team ve Enemy olmuştu. Bu sezon yeniden kurulan Cloud9 Challenger ekibi, Enemy'nin haklarını satın alarak turnuvada Enemy'nin yerini ele ettiler. Açık elemelerden başarılı ile ayrılan takımlar Destined For Glory ve Arsenal ekipleri olmuştu.

Dream Team, Destined For Glory ile eşleşirken, Cloud9 ekibi de Arsenal ile eşleşti. Eşleşmeler sonucunda Dream Team ve Cloud9 ekipleri rakiplerini 3-0 ile saf dışı bırakmayı başardı ve Yaz mevsimi için Kuzey Amerika CS'te mücadele etme hakkı kazandı. Önümüzdeki sezonda Kuzey Amerika CS'te mücadele edecek takımlar şu şekilde;

Kuzey Amerika CS Katılımcıları

Kuzey Amerika CS Katılımcıları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.