0
15 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Kuzey Amerika LCS Yaz Mesvim PlayOffları Başladı.

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşmalarla birlikte Kuzey Amerika LCS'te Yaz Mevsim PlayOffları başladı. İki Çeyrek Final eşleşmesinde kazanan takımlar tur atlarken, Yarı Final eşleşmeleri de belli oldu.

İlk Çeyrek Final eşleşmesinde Cloud9 ile Team EnVyUs karşı karşıya geldi. Bu sezonun yeni ekiplerinden olan Team EnVyUs, tecrübeli Cloud9'a karşılık veremedi ve karşılaşmadan 3-1 yenik ayrıldı. Cloud9 aldığı bu galibiyetle birlikte Yarı Final'de Immortals ile eşleşti.

İkinci Çeyrek Final eşleşmesi lige kötü bir başlangıç yapan ama son haftalarda topladığı puanlarla PlayOfflara kalmayı başaran CLG Gaming ile Team Liquid arasında gerçekleştirildi. CLG son haftalardaki yükselen performansını bu karşılaşmada da devam ettirdi ve karşılaşmadan 3-1 galip ayrılarak adını Yarı Final'e yazdırdı. CLG, Yarı Final'de son dönemlerde Finaller'de sıkça karşılaştığı TSM ile eşleşti.

Yarı Final karşılaşmaları 20-21 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Kuzey Amerika LCS Yaz Mevsim PlayOffları

Kuzey Amerika LCS Yaz Mevsim PlayOffları

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.