0
05 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Kuzey Amerika LCS Yükselme Serileri’nde İlk Maç Oynandı!

Gelecek sezon Kuzey Amerika LCS'te yer almak için Yükselme Serileri'nde mücadele edecek olan son takım belli oldu. Statü gereği LCS'i sonuncu bitiren takım ile CS'i ikinci bitiren takım arasında bir ön eleme karşılaşması gerçekleştiriliyor. Bu karşılaşmanın galibi yoluna Yükselme Serileri'nde devam ederken, kaybeden takım CS'e düşüyor.

Kuzey Amerika'da bu sezon ki ön eleme karşılaşması LCS sonuncusu Echo Fox ile CS ikincisi Team Liquid Academy arasında gerçekleştirildi. Oldukça çekişmeli geçen eşleşmeden Echo Fox, 3-2'lik galibiyet ile ayrılmayı başardı ve LCS için şansını sürdürdü. Echo Fox, 6 Ağustos'ta Phoenix1'ın rakibi olacak ve LCS biletini kapabilmek için sahneye çıkacak. Eğer bu karşılaşmadan yenik ayrılırsa, bir diğer eşleşme olan Cloud9 Challenger ve NRG eSports mücadelesinin kaybedeni ile bir kez daha LCS için mücadele verecek.

Kuzey Amerika Yükselme Serileri

Kuzey Amerika Yükselme Serileri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.