0
05 Ocak 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Kuzey Amerika LCS’in Yeni Takımı; FlyQuest!

Geçen sezonu Kuzey Amerika CS'te şampiyonlukla tamamlayan ve Yükselme Serileri'nde başarılı olup Kuzey Amerika LCS'e yükselen Cloud9 Challenger takımının slotunu satın alan NBA takımlarından Milwaukee Bucks'ın sahiplerinden Wesley Edens'ın takımı hangi marka ile ligde yer alacağı belirledi.

Oyuncular ve slot hakkı ile beraber $2.500.000'lık bir ücretle Kuzey Amerika LCS'e giriş yapacak olan takım FlyQuest ismiyle ligde yer alacak. C9C takımından aldığı oyuncularla üst koridorda An “Balls” Le,  orta koridorda Hai “Hai” Du Lam, nişancı rolünde Johnny "altec" Ru ve destek rolünde Daerek “LemonNation” Hart'a sahip takım bir tek orman oyuncusu transfer edecek.

İlk sezondan yüksek ücretli bir transfer yapmayı düşünmeyen ekip, genç yeteneklerden bir isimle anlaşması bekleniyor. Rekabet seviyesinin oldukça yükseldiği Kuzey Amerika LCS'te bakalım FlyQuest bu kadrosu ile barınabilmeyi başarabilecek mi?

Cloud9 Challenger, Aralık ayında Wesley Edems tarafından satın alınmıştı.

Cloud9 Challenger, Aralık ayında Wesley Edems tarafından satın alınmıştı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.