0
06 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Kuzey Amerika LCS’te İlk Hafta Sonuçları

Kuzey Amerika LCS'te ilk hafta maçları üç günlük süren karşılaşmalar sonucunda tamamlandı. Kuzey Amerika LCS'te yeni format gereği üç maç üzerinden oynayan takımlar nedeniyle karşılaşmalar üç güne yayılmıştı.

İlk gün yapılan iki karşılaşmada TSM ve Team EnVyUs ekipleri eşleşmelerinden galibiyet ile ayrılmıştı. İki gün karşılaşmalarında ise Immortals, EnVyUs, Echo Fox ve ligin yeni ekibi Apex Gaming karşılaşmalarından zaferle ayrılan takımlar oldu.

Üçünü gün yapılan karşılaşmalarda Apex, Cloud9, TSM ve Immortals ekipleri galip gelen takımlar oldu. Özellikle ligin yeni takımları olan Team EnVyUs ve Apex Gaming'in ilk haftada iki galibiyet çıkarması gerçekten şaşırtıcı oldu.

Son şampiyon olan ve özellikle de MSI'da gösterdiği performans ile parmak ısırtan CLG ise karşılaşmalarda galibiyete ulaşmayı başarsa da, serileri kaybedince haftayı puansız kapattı. İşte Kuzey Amerika LCS'te ilk hafta sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 Kuzey Amerika LCS İlk Hafta Puan Durumu

2016 Kuzey Amerika LCS İlk Hafta Puan Durumu

2016 Kuzey Amerika LCS İlk Hafta Sonuçları

2016 Kuzey Amerika LCS İlk Hafta Sonuçları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.