0
04 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Kuzey Amerika LCS’te Kılıçlar Çekildi!

Uzun bir aranın ardından LCS'te heyecan yeniden doruğa çıkıyor. Avrupa LCS'ten sonra Kuzey Amerika LCS'te de kılıçlar kuşanıldı. Avrupa'daki formata göre farklılık taşıyan Kuzey Amerika LCS'te takımlar üç maçlık seri üzerinden birbiriyle karşılaşacak.

Üç karşılaşma üzerinden karşılaşacak olan takımlar daha fazla maça çıkacağı için Kuzey Amerika LCS, haftada üç gün gerçekleştirilecek. Dün yapılan ilk gün karşılaşmalarında iki eşleşme gerçekleştirildi. Bu eşleşmelerde geçen sezonun finalistleri Team SoloMid ile Counter Logic Gaming takımları ile ligin yeni takımlarından Team EnVyUs ile NRG eSports ekipleri karşı karşıya geldi.

İlk karşılaşmada TSM, CLG'yi 2-0 devirmeyi başardı ve CLG'den rövanşı almış oldu. Ligin yeni ekiplerinden Team EnVyUs'da League of Legends sahnesine iyi bir giriş yaptı. NRG'i 2-1 devirmeyi başaran ekip ikinci sıraya yerleşti.

2016 Kuzey Amerika LCS İlk Hafta İlk Gün Puan Durumu

2016 Kuzey Amerika LCS İlk Hafta İlk Gün Puan Durumu

2016 Kuzey Amerika LCS İlk Hafta İlk Gün Sonuçları

2016 Kuzey Amerika LCS İlk Hafta İlk Gün Sonuçları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.