0
05 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Kuzey Amerika’da Beklenen Final!

Kuzey Amerika LCS Regional Qualifiers 2016 için beklenen oldu ve Final karşılaşmasının Immortals ile Cloud9 arasında gerçekleşeceği kesinleşti. Dün oynanan Yarı Final karşılaşmasında, Çeyrek Final'de Team Liquid'i 3-0 ile geçmeyi başaran Team EnVyUs, Cloud9'nın karşısına çıktı. Cloud9, bu karşılaşmadan 3-0 galip ayrılarak Final'e yükseldi.

Yaz mevsim sezonunu çok iyi bir şekilde geçirmeyi başaran Cloud9, PlayOfflar'da Final'e kalma başarısı göstermiş ancak sezonun en iyi takımı olan TSM'e kaybetmişler ve ligi ikinci sırada tamamlamışlardı.

CLG'nin sezonu dördüncü sırada tamamlaması ve ilk sezondan gelen şampiyonluk nedeniyle puan sıralamasında liderliğe ulaşması onları Worlds 2016'ya taşımaya yetti. Ayrıca Immortals'ın iki sezondur elde ettiği üçüncülüklerden gelen puanlarda onları Regional Qualifiers'ta Final aşamasına taşıdı.

Cloud9 bu nedenle Yarı Final aşamasında yer aldı. Team EnVyUs ile karşılaşan Cloud9 Yarı Final'den 3-0'lık galibiyet ile ayrılmayı başardı ve Final'e yükselen taraf oldu. Bu gece oynanacak olan Final karşılaşması ile birlikte Cloud9 mı, yoksa ImmortalsWorlds 2016'nın son biletini alacak belli olacak.

Daha önce Yaz Mevsim PlayOffları'nda eşleşen iki takım arasındaki mücadeleden Cloud9 zaferle ayrılmıştı. Peki sizce bu sefer kim alır? Yorumlarınızı yazmayı unutmayın.

Kuzey Amerika LCS Regional Qualifiers 2016

Kuzey Amerika LCS Regional Qualifiers 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.