0
07 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Kuzey Amerika’dan İkinci Bileti Gale Force eSports Kaptı

2016 HotS Global Championship Summer'a Kuzey Amerika'dan katılacak olan ikinci takım da belli oldu. Burbank'te gerçekleştirilen 2016 ESL North America Summer Regional Championship'te yer alan Team Naventic, Brain Power, Gale Force eSports, Panda Global, Team Name Change, Astral Authority, Cloud9 ve Tempo Storm takımları dörderli olarak iki gruba ayrıldı.

A grubundan Team Naventic ve Astral Authority takımları Yarı Final'e yükselme başarısı gösterirken, B grubundan Gale Force eSports ve Brain Power takımları Yarı Finaller'e yükseldi. Eski şampiyon Cloud9 maalesef grup aşamasında elenen takımlardan biri oldu.

Yarı Final eşleşmesnde Team Naventic, Brain Power'ı 2-0 ile geçerken, Gale Force eSports ekibi de Astral Authority'i 2-0 ile geçti. Büyük Final karşılaşmasında Gale Force eSports ekibi, Team Naventic'i 3-0 mağlup etti ve $25.000'lık ödülün yanı sıra Dünya Şampiyonası biletini kazandı.

2016 ESL Kuzey Amerika Bölgesel Şampiyona

2016 ESL Kuzey Amerika Yaz Bölgesel Şampiyonası
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.