0
06 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

League of Legends 2017 Dereceli Sistem Değişiklikleri Açıklandı!

7 Kasım tarihinde sona erecek olan League of Legends 2016 sezonu sonrasında Riot Games, 2017 sezonu için Dereceli Sıralama Sistemi'nde yapacağı değişiklikleri oyuncularla paylaştı. Yayınlanan makalede, Dinamik Sıralama'nın oyundan kaldırılıp, yerlerine Tekli/Çiftli Dereceli Sıralama ve Dereceli Esnek Sıralama modlarının getirileceğini belirtti. Peki nedir bu modlar?

Tekli/Çiftli Dereceli Sıralama: Bu 2015'ten aşina olduğumuz, tek başınıza ya da güvendiğiniz bir arkadaşla Dereceli oyuna gireceğiniz mod olacak. Altın ligi ve üstü için hedeflediğin liglere yükselebilmek adına oyuncular buradan dereceli oyun oynayabilecek.

2015'teki durumdan farklı olarak ise oynamak istediğiniz rolü seçmeniz olacak. Yine iki rol seçebileceğiniz bu modda, Doldur seçeneğini kullandığında bir rolün kendinize gelmesini engelleyebileceksiniz. Buna ek olarak Şampiyonluk Ligi'ne yükseldiğinizde sadece tek başınıza oynamak durumundasınız.

Dereceli Esnek Sıralama: Dinamik sıralama sistemine benzer olan Dereceli Esnek Sıralama'da oyuncular beş kişi olarak birlikte oyuna girebilecek. Yerleştikleri liglere göre ödüller kazanabilecek. Anca bu grupta oynayan oyuncuların çerçevelerinde ufak bir değişiklik olacak. Bu sıralamada yine sizin gibi beş kişiden oluşan oyuncularla eşleşeceksiniz.

İki sıralama modunda da Altın ve üstü liglerde sezonu tamamlayan oyuncuları da özel ödüller beklemekte.

Konuyla ilgili olarak Riot Games'in yayınladığı makaleye ve daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz.

League of Legends

League of Legends
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.