0
24 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

League of Legends Kulüp Sistemi Türkiye Sunucusunda Aktif Oldu

Kuzey Amerika ve Avrupa sunucularında aktif durumda olan Kulüp Sistemi, bugün itibariyle Türkiye sunucusunda da aktifleştirildi. Peki nedir bu Kulüp Sistemi? Oyun istemcisinde eskiden arkadaş listenizin yanında bulunana sohbet ikonunun yerini alan yeni ikon ile birlikte kendi kulübünüzü oluşturabileceksiniz.

Oluşturacağınız kulübe yalnızca davet ettiğiniz arkadaşlar katılabilecek ve kalıcı sohbet ile birlikte konuşmalarınızı, tartışmalarınızı açılan pencere üzerinden yürütebileceksiniz. Kulüp sisteminin sağladığı bir diğer özellik ise gireceğiniz oyunlarda Sihirdar isminizin yanında kulüp etiketi taşımanız mümkün olacak. Böylece oyunda karakterinizin üstünde hem Sihirdar adınız hem de klüp etiketiniz yer alacak.

Tabi bu etkiketler için belirlenmiş kurallar var. Riot ve profesyonel liglerde mücadele eden takımların etiketlerinin yanı sıra, dil, din, ırk, siyasi, hakaret ve ayrımcılık içerikli etiketlere de izin verilmeyecek.

Konuyla ilgili Riot Games'in yaptığı açıklamaya ve detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kulüp Sistemi İkonu

Kulüp Sistemi İkonu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.