0
12 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

League of Legends Türkiye Yükselme Ligi Yeni Formatıyla Başlıyor!

Geçtiğimiz sezon yapılan elemeler sonrasında altı takımın mücadele ettiği Türkiye Yükselme Ligi, bu sezon daha rekabetçi bir arenaya bürünmesi için format değişikliğine gidildi. Online olarak yapılacak turnuvalar ile birlikte Yükselme Ligi'nden Şampiyonluk Ligine yükselme adayı olacak takımlar belirlenecek.

Kadrosunu Platin 5 seviyesi ve üstündeki oyuncularan oluşturabilecek olan takımlar, dört seri şeklinde düzenlecek olan turnuvalara katılacaklar. Takımlar her turnuvaya katılabilecek. Düzenlenen turnuvaların her birinde ilk onaltıya giren takımlar, belli bir puan aralığına göre hakettikleri puan elde edecekler. Dört turnuva sonunda en yüksek puan toplayan beş takım Yükselme Ligi Finalleri'nde yer alacak.

Turnuvalara kayıt olabilmek için Battlegrounds adı verilen yen bir sistem kuruldu. Her turnuvanın kayıt dönemi farklı dönemlerde açılacak ve takımlar turnuvalara katılmak için başvuruda bulunacaklar. Konuyla ilgi olarak gerekli ayrıntılara ve dökümanlara buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm turnuvalar online üzerinden yapılacak. Yükselme Ligi Finalleri ise Riot Ofisinde gerçekleştirilecek. Turnuvaların tarihleri şu şekilde;

Türkiye  Yükselme Ligi 2016

Türkiye Yükselme Ligi 2016

1. Açık Turnuva: 15-16 Mart 2. Açık Turnuva: 19-20 Mart 3. Açık Turnuva: 24-25 Mart 4. Açık Turnuva: 29-30 Mart

YLF Çeyrek Final: 4-5 Nisan YLF Yarı Final & Final: 9-10 Nisan
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.