0
17 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

League of Legends’a Antrenman Modu Geliyor!

Blizzard'ın geliştirdiği Heroes of the Storm'da yer alan Try modunun bir benzeri League of Legends için geliştirilmeye başlandı. Riot Games'in ilk başlarda böyle bir düşüncesi olmasa da oyunculardan gelen geribildirimler sonrasında Riot Games, oyuncuların isteklerini kulak ardı etmeme kararı aldı.

2017 sezonu için oyuncuların isteklerine ağırlık veren Riot Games, bu bağlamda bir çok yenilik ile League of Legends'ın nesiller boyu süren bir oyun olmasını ve oyuncuların kendilerini geliştirebilmesi açısından da olanak sağlamasını istiyor.

Bu bağlamda Riot Games yeni istemciyle birlikte gelecek olan yeni özelliklerden biri olan Antrenman Modu'nu oyunculara tanıttı. Henüz geliştirilme aşamasında olan bu modda oyuncular, her şampiyonu istediğini gibi mekanikler konusunda kendinisi geliştirebilecek. Bu mod, sınırsız altın, bekleme süresinde sıfırlama, seviye sınırlama ve minyon hareketlerini durdurma gibi özellikler içeriyor olacak.

Her kesimden oyuncuya hitap eden modda, tek başınıza bulunacaksınız. Riot Games, takımların profesyonel arenalarda antrenman olarak kullanacağı bir modu şimdilik gündemde olmadığını da belirtti.

Antrenman moduyla ilgili olarak daha detaylı bir açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.

League of Legends'a Antrenman Modu geliyor.

League of Legends'a Antrenman Modu geliyor.

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.