0
30 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

League of Legends’ın 5v5 Takım Dereceli Modu Geri Dönüyor

League of Legends'ın çıkış yaptığı dönemden son sezona kadar oyunda yer alan 5v5 Takım Dereceli Sıralama oyun modu yeni sezonla birlikte oyundan kaldırılmış, yerini Dinamik Dereceli Sıralamalara bırakmıştı.

Yeni sıralama sisteminde zaten beş kişiye kadar verilen izin nedeniyle Riot takım dereceli sıralamalarına gerek duymamıştı. Ancak Dinamik Dereceli Sıralamalar için oyunculardan gelen geribildirimler sonrasında Elmas seviyesinin üstündeki oyunculara kısıtlama getirilerek en fazla üç oyuncuya kadar izin verilen bir sisteme geçilmişti. Bu da Elmas seviyesinin üstündeki oyuncular için 5v5 dereceli karşılaşmalarının sonu demek oluyordu.

Espor konusunda kariyer düşünen üst seviye oyuncuların bir takım olarak kendilerini geliştirebileceği karşılaşmalar düşünülerek Elmas seviyesi ve üstündeki oyuncuların da dahil olabileceği 5v5 Takım Dereceli Sıralaması oyuna yeniden getiriliyor. Ancak bu mod haftanın belli bir sürecinde açık olacak. Takım Dereceli Sıralaması'nda geçmiş dönemlerdeki kurallar geçerliliğini koruyacak. Böylece Elmas seviyesinin üstündeki oyuncularda ciddi bir şekilde beş kişilik bir ekip olarak karşılaşmalar yapabilecek ve kendilerini geliştirebilecekler. Bu uygulamanın ülkemizdeki programı şu şekilde;

Pazartesi - Cuma: 18.00 - 22.00.

Cumartesi - Pazar: 16.00 - 22.00.

League of Legends

League of Legends
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.