0
01 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Leigh “Deman” Smith, League of Legends Sahnesinden Ayrılıyor

Önüzüdeki hafta sonu gerçekleştirilecek olan IEM Katowice 2016 League of Legends etkinliği, Leigh "Deman" Smith'in sunuculuk yaptığı son etkinlik olabilir. League of Legends'ın Avrupa ve Amerika LCS liglerinde sunuculuk yapmasıyla tanıtığımız Leigh "Deman" Smith'in League of Legends sunuculuğu kariyeri son bulabilir.

Getiğimiz yıllarda ESL ve Riot Games'in ortaklığının sonra ermesiyle birlikte Riot Games'ten ayrılıp ESL bünyesine katılan Leigh "Deman" Smith, ESL'in organize ettiği League of Legends turnuvalarında sunuculuk görevini yürütüyordu. Ünlü isim sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında "Asla, asla deme. Ama sanırım önümüzdeki IEM Katowive 2016 son etkinliğim olabilir." dedi. Hayranlarından gelen bildirimler sonrasında ise "Merak edenler için, Riot'un dışındaki bir organizasyonda LoL sunucusu olmanın bir mantığı yok. Takip ettiğin ve zevk aldığım diğer oyunları tercih ederim." açıklamasında bulundu.

Bu açıklamadan sonra acaba Leigh "Deman" Smith'in başka oyun içi sunuculuk yapacağı sorusu akıllara gelmiyor değil. Bakalım Leigh "Deman" Smith, geleceği ile ilgili nasıl bir karar alacak.

Leigh "Deman" Smith'in

Leigh "Deman" Smith'in
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.