0
29 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

LongB, P3P eSports’a Transfer Oldu!

Dark Passage ile kariyerine üst koridor olarak başlangıç yapan Serkan "LongB" Ülkücü, daha sonrasında Team Turquality bünyesine dahil olmuştu. Alt takım, üst takım derken Turquality'nin tüm takımlarında yer alan LongB, en sonunda as takımın bir parçası olmayı başarmıştı.

Forma giydiği dönemde Team Turquality ile Türkiye Büyük Finali'ne iki kez çıkmayı başaran oyuncu, sonrasında kariyerine orta koridor oyuncusu olarak devam etme kararı aldı. Bu durumla birlikte Team Turquality'de orta koridor oyuncusu olan LongB, geçen sezon TT'nin küme düşmesine engel olamadı.

Bugün P3P eSports'tan yapılan açıklama ile birlikte LongB'nin TT kariyeri de sona erdi. GamerSuiteTV'nin eSpor girişimi olan ve başında Muhammed "Theokoles" Işık'ın  yer aldığı P3P eSports ekibi sosyal medya hesabından yapılan açıklama ile birlikte LongB'yi transfer ettiği duyuruldu.

P3P eSports'un Yükselme Ligi'nde yer alacağını ve Yaz sezonunda Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde yer almak için mücadele edeceğini belirtelim. Bu arada LongB'nin, Riot Games tarafından cezalandırılan Team Aurora'nın orta koridor oyuncusu Mustafa "Avenuee" Atalay'ın yerine altı maç boyunca Team Aurora adına oynama ihtimali de bulunuyor. Henüz resmi olarak netleşmeyen durum için ilerleyen günlerde resmi açıklama yapılabilir.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.