0
02 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Looper’ın Yeni Adresi Kuzey Amerika!

2014 yılında Samsung White ile Worlds şampiyonluğu yaşayan üst koridor oyuncusu Hyeong-Seok “Looper” Jang, yeni sezonda, Kuzey Amerika LCS'te mücadele edecek olan Echo Fox takımında yer alacak.

Samsung White ile şampiyonluk yaşadıktan sonra Çin'e geçiş yapan oyuncu sırasıyla Team WE Academy, Master3 gibi pek Worlds'e katılma şansı olmayan takımlarda yer aldıktan sonra Looper, üst düzey bir takım olan Royal Never Give Up'a dahil oldu. Çin ekibiyle iyi bir performans sergileyen Looper, Worlds 2016'ya katılmış ve Çeyrek Final mücadelesinde yer almayı başarmıştı.

Çeyrek Final'de elendikten sonra Looper, RNG ile olan sözleşmesinin sona ermesiyle birlikte takımdan ayrılma kararı aldı. Uzun zamandır kendisine gelen teklifleri değerlendiren Looper, yeni bir maceraya yelken açarak Kuzey Amerika LCS'in yolunu tuttu ve Echo Fox'a dahil oldu.

Geçen sezonu düşme hattında tamamlayan Echo Fox, Yükselme Serileri'nde NRG eSports'u devirerek ligde kalmayı başarmıştı. Yeni sezona daha iyi bir yatırım ile girmek isteyen Echo Fox ilk transferinde Looper'ı alarak ne kadar çok ciddi olduğunu göstermiş oldu.

Looper'ı ilk karşılayan kaptan Froggen oldu.

Looper'ı ilk karşılayan, kaptan Froggen oldu.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.