0
10 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Luminosity Gaming, İlk Transferini Duyurdu!

Kuzey Amerika'nın başarılı eSpor takımlarından biri olan Luminosity Gaming, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada CS:GO kadrosundan iki kişiyle yollarını ayırdığını duyurmuştu. SK Gaming'e sattığı kadrodan sonra yeniden yapılanan Luminosity Gaming, takımın çıktığı karşılaşmalar sonrasında iki oyuncu konusunda zor da olsa radikal kararlar almak zorunda kalmıştı.

Bu kararlar doğrultusunda yine Brezilyalılardan oluşturulan kadrodan Renato "nak" Nakano ve Bruno "BIT" Lima ile yollar ayrılmıştı. Luminosity Gaming, bugün yaptığı açıklamada oluşan boşluklar için ilk transferini gerçekleştirdi.

Remo Brave e-Sports takımı formasını giyen Brezilyalı isim Bruno "shz" Martinelli bundan sonra Luminosity Gaming formasını terletecek. Şimdi gözler Luminosity Gaming'in duyuracağı ikinci oyuncuda. Bakalım bu isim kim olacak?

luminosity

Luminosity Gaming
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.