0
09 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Luminosity Gaming’te İki Ayrılık

SK Gaming'e transfer olan CS:GO oyuncularından sonra yeni bir kadro ile yollarına devam eden Luminosity Gaming, yeni kadrosunda yer alan oyuncularından ikisi ile yollarını ayırma kararı aldı. WinOut kadrosundan transfer edilen oyuncular olan Bruno "bit" Lima ve Renato "nak" Nakano, takımdan yapılan açıklamaya göre takımdan ayrıldılar.

Takımdan yapılan açılmaya göre "Bu karar acele ve düşünülmeden verilmiş bir karar değil, Luminosity olarak her durum için oyuncularımıza ve takımımıza en iyi fırsatları ve en iyi kaynakları sunmaya çalışıyoruz ki başarıya ulaşabilelim. Bu kararı almak hiç bir zaman kolay olmamıştır özellikle yakın arkadaşlarınızı evinizden göndermek zorunda kalıyorsanız. Son dönemlerdeki oyunların sonuçları ve çelişkili yaklaşımlar sonucu takım olarak değişiklik yapma kararı aldık.

İçtenlikle söylebiliriz ki nak ve bit'in Luminosity Gaming adına gösterdikleri performanslar için teşekkür ederiz ve gelecekte başarılı olmaları dışında başka bir şey istemiyoruz."

luminosity gaming

Luminosity Gaming

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.