0
06 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Machinima’dan Günlük Esports Show!

Youtube üzerinden yaptığı içeriklerle ünlünen Machinima oluşumundan, günlük video serilerine yeni bir program daha eklendi. Esporun en büyük oyunları CS:GO, Hearthstone, Dota2, League of Legends ve Starcraft'tan eSpora özel haberler, özetler ve analizlerin yer alacağı yeni günlük yayın dizisi Inside eSports takipçilere sunuldu.

Esporun gün geçtikçe artan kitlesi ve pazar payı sonrasında bir çok firmanın eSpora yaptığı yatırımları duymuştuk. Yahoo, ESPN, Amerika'nın TURNER Sports kanalı, Digitürk'ün KMF'yi canlı olarak yayınlaması derken, Machinima da bu firmaların arasına katıldı.

Henüz videoların kaç dakika üzerinden hazırlanacağı belli değil. Bölümler sosyal medya üzerinden takipçilerle paylaşılacak ve daha fazla içerik Youtube'da bulunacak. Yeni yayın dizisinde ise geçmişte ROOT Gaming'te forma giymiş Starcraft oyuncusu olan Alex “Axeltoss” Rodriguez ve oyun podcastleri ile ünlenen ve E3, Comic-Con, Blizz-Con ve CoD Dünya Şampiyonları'nda sunucu olarak bulunmuş olan Paola “PancakePow” Alejandra ikilisi yer alacak.

Inside eSports

Inside eSports
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.