0
31 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Maikelele, Geçici Olarak Yeniden NiP’de!

Ninjas in Pyjamas ile adını duyuran ve efsaneler arasına girmeyi başaran İsveçli oyuncu Mikail "Maikelele" Bill, takımdan ayrıldıktan sonra FaZe Clan ekibiyle birlikte oynamaya başlamıştı. Son olarak MLG Columbus 2016'dan sonra FaZe Clan kadrosunda yer alan ve turnuvadan sonra aktif kadrodan ayrılıp inaktif duruma geçen Maikelele, geçtiğimiz dönemlerde hayalini kurduğu kendi takımı için çalışmalar yürüttüğünü duyurmuştu.

Maikelele takımla ilgili çalışmalarını sürdürürken, eski takımı NiP'den gelen teklifi reddedemedi. Geçtiğimiz günlerde sakatlandığı için bir süe takımda yer alamayacak olan Jacob “pyth” Mourojärvi'nin yeri için arayışlarını sürdüren NiP, ilk olarak Epsilon Esports'un İsveçli oyuncusu Joakim "disco doplan" Gidetun'u deneyen NiP, oyuncuyu beğenmemesi sonrasında tanıdık yüz olan Maikelele'ye teklif götürdü.

ESL Pro League Season 4 ve StarLadder i-League Season 2 Finals için Ninjas in Pyjamas kadrosunda yer alacak olan Maikelele'yi yeniden NiP forması içinde görmek elbette ki güzel olacaktır.

Mikail “Maikelele” Bill

Mikail “Maikelele” Bill
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.