0
23 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Maikelele, Kendi Takımını Kurdu!

Türk kökenli İsveçli CS:GO oyuncusu olan Mikail “Maikelele” Bill, FaZe Clan'dan ayrıldıktan sonra kariyeri ile ilgili olarak yaptığı açıklamalarda her zaman hayalini kurduğu kendi takımına sahip olma durumunu gerçekleştirdi.

Takım için çalışmalarını sürdüren isim, Ninjas in Pyjamas'ta pyth'in sakatlığı sonrası belli bir dönem için oynaması gerekmiş, bu nedenle de takım duyurusunu ertelemişti. Pyth'in dönmesiyle birlikte yeniden kendi takımına odaklanan Maikelele, nihayet yeni takımını duyurdu.

QWERTY adıyla duyurulan yeni takımda Ninjas in Pyjamas ve CLG takımlarında koçluk yapmış olan Faruk "Pita" Pita ile birlikte son olarak Fnatic'te forma giyen John "wenton" Eriksson yer alıyor. Son iki oyuncu olarak da İsveç Milli Takımı ile The World Championship'te yer alan Simon "atter" Atterstam ve Fredrik "slap" Junbrant takımda kendine yer buldu.

Bakalım Maikelele, hayalini kurduğu bu oluşum ile birlikte hangi hedeflere ulaşmayı başaracak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Mikail “Maikelele” Bill

Mikail “Maikelele” Bill
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.