0
25 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Maikelele’den Sürpriz Olmayan Açıklama!

Türk asıllı, İsveçli CS:GO oyuncusu olan Mikail “Maikelele” Bill, kariyeri ile ilgili olarak yeni bir açıklamada bulundu. Hemen hemen, her röportajında bahsettiği hayallerinden biri olan bir organizasyona sahip olma arzusu, sonunda gerçeceği döönüşüyor gibi.

MLG Columbus 2016 sonrasında Nisan ayında FaZe Clan'ın aktif kadrosundan ayrılan Maikelele, bir çok takımdan transfer teklifi almasına rağmen, kendi hayali olan bir organizasyona sahip olma isteği nedeniyle bunları reddetti.

Aktif kadrodan ayrıldıktan sonra eve dönen ve kendisi ile bir hesaplaşma yapan Maikelele, hayalini kurduğu kendine ait bir takım oluşturma fikri konusunda harekete geçmeye karar verdiğini açıkladı. Aynı zamanda eski rolü olan AWP'ye geri döneceğini de belirten Maikelele, bu rolde takımına daha fazla katkıda bulunabileceğini ve dah rahat ettiğini belirtti.

Hayallerini gerçeğe dönüştürmek adına bir kaç organizasyon ile görüşmeler yapan Maikelele, yakın bir zamanda mutlu haberlerle geri dönmeyi umduğunu duyurdu. Sizce Maikelele, hayallerini gerçeğe dönüştürse bile başarılı olabilir mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.