0
02 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Milli Takımımız, İlk Galibiyetini Aldı!

TWC 2016 Avrupa Elemeleri B grubunda yer alan Türkiye CS:GO Milli takımımız, grubundaki ikinci maçında İzlanda'yı 16-6 yenmeyi başardı ve ilk galibiyetini elde etti. Millilerimiz bu galibiyet ile birlikte 3 Eylül tarihinde oynanacak olan Decider maçına çıkma hakkını elde etti. Türkiye-İzlanda karşılaşması Mirage haritasında oynandı ve MVP olarak Can "XANTARES" Dörtkardeş seçildi.

Dün grupta oynanan diğer karşılaşmada Rusya ile Belçika karşı karşıya geldi. Belçika'nın 16-7 galip geldiği karşılaşma sonrasında Belçika grup lideri olarak gruptan çıkma hakkını elde etti. Gruptan ikinci çıkacak takımı belirleyecek olan Decider maçı Rusya ile Türkiye arasında oynanacak.

Grubun ilk karşılaşmasında Rusya'ya 16-8 kaybeden millilerimiz, hem Rövanş'ı almak için hem de PlayOfflar'a yükselmek için Rusya ile mücadele edecek.

Türkiye Milli Takım

Türkiye Milli Takım

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.