0
18 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Milli Takımımız PlayOff Turunda!

Türkiye CS:GO Milli Takımımız, dün gerçekleşen The World Championship 2016 kapsamında yer aldığı Avrupa Elemeleri 2. Ön Eleme Turu karşılaşmasında İrlanda ile karşı karşıya geldi. Rakibini 2-1 ile geçmeyi başaran Millilerimiz PlayOff turuna yükselmeyi başardı.

Buğra “Calyx” Arkın, Ufuk “SasuKe” Göktaş, Engin “ngiN” Kor, Emre “e1” Biçer, Özgür “woxic” Eker beşlisi ile maça çıkan Millilerimiz, Dust 2 haritasından 16-11'lik galibiyet alarak seride 1-0 öne geçti. İkinci karşılaşmada Train haritasını 16-10 kaybeden Türkiye, son karşılaşmaya oyuncu değişikliği yaparak çıktı.

Cache haritasında oynanan son karşılaşmada Ufuk “SasuKe” Göktaş ve Emre “e1” Biçer kenara gelerek yerlerine Ahmet “paz” Karahoca ve Can “XANTARES” Dörtkardeş dahil oldu. Bu değişiklerle birlikte rakibine göz açtırmayan Millilerimiz son haritayı 16-6'lık skorla kapattı ve 2-1'lik skorla PlayOff turuna yükselmeyi başardı.

Son maçta dahil olan XANTERES, gösterdiği performansla birlikte maçın en değerli oyuncusu oldu. Millilerimiz, PlayOff turunda Danimarka, Finlandiya, Macaristan, İzlanda, Kazakistan, Portekiz, Slovakya ve İspanya takımlarından biri ile eşleşecek. Millilerimiz bu turu da geçerse, Avrupa Elemesi Grupları'na kalmayı başaracak.

TWC 2016 - Avrupa Ön Elemeleri

TWC 2016 - Avrupa Ön Elemeleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.