0
07 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Misfits, Rogue ve Luminosity İle Oyuncu Takasları Gerçekleştirdi!

Overwatch Open, DreamHack Winter 2016 şampiyonlukları kazanmış Avrupa temsilcisi Misfits, tüm kadrosunu İsveçli oyuncularla doldurdu. Hali hazırda kadrosunda yer alan Andreas "Nevix" Karlsson ve Sebastian "Zebbosai" Olsson'un yanına Rogue takımından Jonathan "Reinforce" Larsson ve Kevyn "TviQ" Lindström kadroya dahil edildi.

Misfits, bu transfer nedeniyle Rogue takımına Fransız oyuncu Terence "SoOn" Tarlier ve Alman Nicholas "skipjack" Rosada'yı gönderdi. Rogue'un bu takasla birlikte Skipjack dışındaki tüm kadrosu Fransız oyunculardan kurulu oldu.

Misfits geriye kalan iki İsveçliyi de Luminosity Gaming ile girdiği takasla elde etti. Misfits, Tim "Mannetens" Byhlund ve Kalle "Zave" Haag Nilsson oyuncularını alırken, Luminostiy Gaming bu takas karşılığında Fransız oyuncular Jonathan "Kryw" Nobre ve Mikaël "Hidan" Da Silva'yı kadrosuna katmış oldu. Bu takas sonrasında Luminosity Gaming kadrosunda üç Fransız, bir İsveçli, bir Alman bir de Belçikalı oyuncu bulunuyor.

misfits

Misfits
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.