0
29 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

MLG Columbus 2016 Major Championship 2016’ya Katılacak Son Sekiz Takım Belli Oldu

Valve'ın Counter Strike: Global Offensive major turnuva listesinde yer alan MLG Columbus 2016'da yer alacak son sekiz takım da belli oldu. 26-28 Şubat tarihleri arasında gerçkleştirilen elemelerde dört grupta yer alan toplam on altı takım ilk sekize girmek için mücadele verdi.

Gruplarında ilk iki sırayı alacak takımların MLG Columbus Major Championship 2016'ya katılım hakkı elde edeceği turnuva sadece grup aşamasından oluşuyordu. Yapılan karşılaşmalar sonucunda A grubundan G2 Esports ve FlipSid3 Tactics, B grubundan mousesports ve Team Liqud, C grubundan Spylce ve CLG son olarak da D grubundan Gambit Gaming ve Cloud 9 takımları elemelerden başarıyla ayrılan takımlar oldu.

The MongolZ'un vize problemleri ile turnuvaya dahil edilen Splyce, eleme aşamasını lider tamamlayarak yakaladığı fırsatı iyi değerlendirdi.

Ayrıca bu sonuçlarla birlikte Kuzey Amerika bölgesi ilk defa Major turnuvada bu kadar fazla takım ile temsil edilecek. Gruplarda yapılan karşılaşmalar ve oluşan puan durumları şu şekilde;

MLG Columbus 2016 Qualifier

MLG Columbus 2016 Qualifier
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.