0
11 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

MLG Columbus 2016’da A ve B Grubu Açıklandı

Valve destekli Major turnuva olan MLG Columbus 2016'da kura çekimi gerçekleştirildi. Kura çekimi sonrasında A ve B grubunda yer alacak sekiz takım belli oldu. C ve D grupları için kura çekimi yarın yapılacak.

IEM Katowice 2016'da da aynı grupta yer alan Luminosity, Ninjas in Pyjamas ve mousesports, MLG Columbus 2016'da da aynı grupta yer aldı. Onlara eşlik eden son takım ise FlipSid3 Tactics oldu.

B grubuna baktığımızda ise turnuvanın favorilerinden biri olan Fnatic'in yanı sıra FaZe Clan, Splyce ve Team Liquid takımları yer alıyor. Yarın yapılacak kura seçimde yer alacak takımlar ve bulundukları torbaları ise şu şekilde;

Birinci torba; Team EnVyUs ve Natus Vincere, ikinci torba; Virtus.Pro ve Astralis, üçüncü torba; G2.Esports ve Gambit, dördüncü torba; Counter Logic Gaming ve Cloud9.

MLG

MLG Columbus 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.