0
15 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

MLG Vegas Overwatch Invitational 2016’ın Katılımcıları Açıklandı!

$100.000'lık ödül havuzuna sahip, 16-18 Aralık tarihlerinde Las Vegas'ta MLG tarafından düzenlenecek olan eSpor Festivali'nde yer alacak Overwatch Invitational etkinliğine davet edilen sekiz takım MLG tarafından duyuruldu.

Yapılan açıklamaya göre Mandalay Bay Resort & Casino'da yer alacak takımlar; FaZe Clan, compLexity Gaming, NRG eSports, Cloud9, Team Liquid, Rise Nation, Team EnVyUs ve Fnatic olacak. Rogue'un Amerika merkezli bir takım olmasına rağmen davetiye almaması büyük bir eleştiri aldı.

MLG'den yapılan açıklamaya göre, Rogue'un yerleşim merkezindeki yanlış bilgilendirme sonucu davetiyenin Rogue'a ulaşmadığı, Las Vegas'a taşındıklarının BlizzCon sırasında öğrenilmiş olmasına rağmen etkinliğe katılacak sekiz takımın çoktan onaylandığı belirtildi.

Rogue'un CEO'su Frank Villarreal yaptığı açıklamada, böylesine tecrübeli bir organizasyonun bu denli bi hatayı yapmasını hayal kırıklığı olarak yorumlarken, Las Vegas'ta yaşadıklarını yenileyerek, Kore'deki turnuvalarda yarışıyor olmalarının, Vegas'ta yaşamadıkları anlamına gelmeyeceğini belirtti.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.