0
23 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Mousesports’ta Oyuncu Değişikliği Yaşandı!

Almanya'nın başarılı CS:GO takımlarından biri olan mousesports takımında oyuncu değişikliği yaşandı. Atlanta'da gerçekleştirilen Turner ELEAGUE'de Yarı Final görme başarısı gösteren mousesports takımında yer alan  Johannes “Nex” Maget, yedek kadroya çekildi. Takıma Nex'in yerine HellRaisers'ın inaktif kadrosunda bulunan isim Tomas “Oskar” Stastny dahil oldu.

Takımın CEO'luğunu yapan Türk isim Cengiz Tüylü, transferle ilgili olarak yaptığı açıklama şu şekilde: "Son gelişmeler ışığında takımımıza yeni bir ivme daha kazandırmamız gerektiğini hissettik. Ben gerçekten Oskar'ı bizim formamız altında göreceğimiz için çok heyecanlıyım, eminim ki destekçilerimiz de öyle olacaktır. Hissediyorum ki Oskar bizim için doğru bir seçim. O, yalnızca iyi bir oyuncu değil, aynı zamanda kişisel performansı ile birlikte takıma seviye atlatacak biri."

Tomas “Oskar” Stastny

Tomas “Oskar” Stastny
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.