0
07 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

MSI 2016’da Dördüncü Gün Tamamlandı!

MSI 2016'da bugün oynanan karşılaşmalar sonrasında dördüncü gün geride kaldı. Temsilcimiz SuperMassive, bugün çıktığı iki karşılaşmadan da maalesef yenilgi ile ayrıldı ve artık grup aşamasında ilk dörde giremeyeceği kesinleşti.

İlk olarak G2'ya karşı maça çıkan temsilcimiz, iyi başladığı karşılaşmada Stomage, Elise'in Örümcek İnişi yeteneğini kullandığı sırada kule ile duvar arasında sıkışması sebebiyle vadiye inememesi sonrası yaşanan hatadan dolayı maçın tekrar edilmesi kararı çıktı.

Yeni seçim ve yasaklama ekranıyla başlayan maçta temsilcimiz yine öne geçmeyi başarsa da G2'nun başarılı rotasyonları ile ibre Avrupalı temsilcisine doğru kaydı ve karşılaşmadan G2 galip ayrıldı. G2 daha sonra Flash Wolves karşılaşmasını ise kaybetti.

İkinci karşılaşmada Kore temsilcisi SKT T1'a karşı oynayan temsilcimiz SuperMassive, karşılaşmaya iyi bir başlangıç yapsa da Kore ekibinin takım oyununa ayak uyduramadı ve karşılaşmadan yenilgi ile ayrıldı.

Günün diğer karşılaşmalarında RNG, turnuvadaki ilk mağlubiyetini tattı. Erken safhasını kötü geçirdiği karşılaşmada iyi bir geri dönüş yapan Amerika temsilcisi CLG, RNG'yi devirmeyi başaradı. RNG ilk karşılaşmasında Flash Wolves'ı yenmişti. CLG ise ilk maçında SKT T1'a kaybetmişti.

Tüm bu sonuçlar neticesinde SKT T1 iki galibiyet, RNG, CLG, G2 ve Flash Wolves birer galibiyet, temsilcimiz SuperMassive ise iki yenilgi alarak günü tamamladı. İşte dördüncü gün toplu sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

MSI 2016 Dördüncü Gün Karşılaşmaları Sonuçları

MSI 2016 Dördüncü Gün Karşılaşmaları Sonuçları

MSI 2016 Puan Durumu

MSI 2016 Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.