0
17 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

MSI 2016’nın Oyun İçi Ödülleri Kazananları Belli Oldu!

MSI 2016 başladığı sırada Riot Games, oyun içi ödüllerle ilgili bir bilgilendirme paylaşmıştı. Profesyonel oyuncuların yanı sıra, oyunda yer alan amatör oyuncuların da küçük bir aktivite ile MSI 2016 heyecanını yaşanmasını amaçlayan "Vadi'nin Hakimi Kim Olacak?" etkinliğinde birinci bölge belli oldu.

Vadi'nin Hakimi Kim Olacak Sıralaması

Vadi'nin Hakimi Kim Olacak Sıralaması

Bölgelerin MSI 2016'da topladığı puanların yanı sıra bölgelerin kendi sunucularında oynayan oyuncuların elde ettiği puanlarla birlikte Türkiye bölgesi "Vadi'nin Hakimi" oldu. Böylece beş arkadaşın birlikte girdiği oyunlara %300 Grup IP Desteği sağlanacak. Sıralamaya bağlı olarak Avrupa'da %200, Kore ve Kuzey Amerika'da %100, Çin ve Garena'da %0 avantaj verilecek.

Grup IP Takviyesi

Grup IP Takviyesi

Bunun yanı sıra Kore temsilcisi SKT T1, turnuvanın şampiyonu olduğu için LCK MSI 2016 Altın simgesi de Kore sunucusunda 1 IP, diğer sunucularda 250RP olarak satışa çıkarılacak.

LCK MSI 2016 Altın Simge

LCK MSI 2016 Altın Simge

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.