0
01 Mayıs 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

MSI 2017 Ön Elemeleri’nden Çıkan İlk Ekip Belli Oldu!

Bu sezon değişen formatı ile beraber MSI 2017 ön elemelerle başladı. IWCI'nın kaldırılmasıyla birlikte WildCard bölgeleri MSI 2017'ye ön eleme turundan başladı. Ayrıca en son Worlds'te ülkelerin elde ettiği puanlara göre LMS ve Kuzey Amerika LCS'ten gelen şampiyonlar da Eleme PlayOff turu oynamak durumunda kaldı.

Ön eleme turunda sekiz WildCard takımı iki ayrı gruba dağıldı. Gruplarında birinci olacak takımlar LMS ve Kuzey Amerika LCS'ten gelen şampiyon takımlarla çift eliminasyon sistemi ile karşılaşacak.

Bu sene başlayan bu uygulamayla beraber ön eleme turundan çıkmayı başaran ilk takım dün oynanan karşılaşmalar sonucunda belli oldu. Brezilya'da gerçekleştirilen etkinlikte A grubunda yer alan temsilcimiz BAU.SuperMassive, altı karşılaşmadan beş galibiyet ve bir yenilgi alarak grubu lider olarak tamamladı ve Eleme PlayOff turuna katılmaya hak kazandı. Temsilcimiz çekilecek kura sonrasında Team SoloMid ya da Flash Wolves takımlarından biri ile MSI 2017'nin gruplarına katılma maçlarına çıkacak.

Eğer temsilcimiz bu karşılaşmayı kaybederse, bir şansa daha sahip olacak. Diğer eşleşmenin kaybedeni ile Decider maçına çıkacak ve bu karşılaşmanın galibi son sıradan MSI 2017'ye katılmış olacak.

MSI 2017 Ön Eleme Turu A Grubu

MSI 2017 Ön Eleme Turu A Grubu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.