0
02 Mayıs 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

MSI 2017 PlayOff Elemeleri Eşleşmeleri Belli Oldu!

Worlds'ten sonra League of Legends arenasının en prestijli turnuvası olan MSI 2017'de ana etkinlik öncesindeki son tur olan PlayOff Elemeleri'nde eşleşmeler belli oldu. Ön eleme turunda WildCard takımlarının grup maçları sonucunda A grubundan temsilcimiz BAU.SuperMassive, B grubundan da GPL şampiyonu GIGABYTE Marines takımları PlayOff elemelerine yükselmeyi başardı.

İki takımdan birer oyuncunun yer aldığı kura çekimi sonrasında temsilcimiz BAU.SuperMassive'in rakibi LMS 2017 Bahar şampiyonu Flash Wolves olurken, GIGABYTE Marines'in rakibi Kuzey Amerika LCS 2017 Bahar şampiyonu Team SoloMid oldu.

Beş maç üzerinden oynanacak olan serilerde galip gelen takımlar MSI 2017'de grup aşamasına katılmayı başaracak. Eşleşmelerden yenilgi ile ayrılan takımlar son kez kendi aralarında eşleşecek ve galip gelen taraf MSI 2017'de gruplara kalan son takım olacak.

TSM ile GIGABYTE Marines arasındaki eşleşme 3 Mayıs'ta, BAU.SuperMassive ile Flash Wolves arasındaki eşleşme de 4 Mayıs'ta saat 21.00'da oynanacak. Son katılacak takımı belirleyecek olan eşleme ise 6 Mayıs'ta yine aynı saatte gerçekleşecek.

MSI 2017 PlayOff Eleme Turu

MSI 2017 PlayOff Eleme Turu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.