0
04 Mayıs 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

MSI 2017’de Gruplara Çıkan İlk Takım Belli Oldu!

Brezilya'da gerçekleşen MSI 2017'de grup aşamasına geçmeyi başaran ilk takım belli oldu. Doğrudan katılan takımların dışında MSI 2017'nin grup aşamasına üç takım daha katılacak. Bu takımları belirleyecek olan, ön eleme turundan gelen iki WildCard temsilcisi ile Kuzey Amerika LCS ve LMS'nin 2017 Bahar sezonu şampiyonlarının yer aldığı PlayOff Eleme Turu'nda ilk eşleşme dün gece oynandı.

B grubunu zirvede tamamlayarak PlayOff Eleme Turu'na geçen GIGABYTE Marines ile Team SoloMid arasında oynanan mücadele oldukça çekişmeli geçti. Seride 2-0 öne geçen taraf GIGABYTE Marines, seriyi kazanmaya bir karşılaşma uzaktaydı. Ancak Kuzey Amerika LCS 2017 Bahar sezonu şampiyonu olan TSM, kendini toparlamayı başardı ve seriyi döndürerek 3-2'lik skorla galibiyete ulaştı.

Bu sonuçla beraber GIGABYTE Marines ekibi Decider maçına kalırken, Team SoloMid ekibi de MSI 2017 grup aşamalarına katılmaya hak kazanan ilk takım oldu. PlayOff Eleme Turu'ndaki ikinci eşleşme bugün temsilcimiz BAU.SuperMassive ile Flash Wolves arasında oynanacak. Kazanan takım gruplara çıkmayı başarırken, kaybeden taraf GIGABYTE Marines'in Decider maçındaki rakibi olacak.

MSI 2017 PlayOff Eleme Turu

MSI 2017 PlayOff Eleme Turu

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.