0
26 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi A Grubu Maçları Tamamlandı!

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi, hafta sonu oynanan karşılaşmalarla birlikte başladı ve A grubu maçları tamamlandı. A grubunda Zone takımından Berk "berserkci" Elçi, HWA'dan Barış 'Ulquiomaru' Görgülü, SuperMassive'den Utku Can "theflyingram" Koç ve Dark Passage'dan Orkun "Posthum" Azak yer alıyordu.

Eşleşme sistemi ile oynanan karşılaşmalarda HWA.Ulquiomaru, DP.Posthum'u 3-2 yenerek Final'e yükseldi. Grubun diğer eşleşmesinde SUP.theflyingram ile Zone.berserkci karşı karşıya geldi. Bu karşılaşmadan da SUP.theflyingram 3-1 galip ayrılarak adını Final'e yazdırdı. Final karşılaşmasında HWA.Ulquiomaru, rakibi SUP.theflyingram'ı 3-1 yenerek adını bir üst tura yazdırmayı başardı.

İlk karşılaşmaların kaybedenleri DP.Posthum ile Zone.berserkci arasındaki karşılaşmadan Dark Passage oyuncusu 3-2 üstün ayrılarak Kaybedenler Finali'ne yükseldi. Kaybedenler Finali'nde ise SUP.theflyingram, DP.Posthum'ı 3-1 devirerek adını üst tura yazdıran ikinci oyuncu oldu.

Önümüzdeki hafta B grubundaki karşılaşmalar oynanacak. B Grubunda, Zone'dan Alparslan "Woven" Kılıç, bağımsız olarak katılan Figen "Fionamed" Örtün ve HWA'dan iki isim Sertaç "Walenax" Temurboğa ve Onay "RoL" Kartal yer alıyor.

Multiplayer Hearthstone Masters League

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi - A Grubu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.