0
01 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi B Grubu Maçları Tamamlandı!

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi'nde ikinci grup olan B grubunda maçlar geçtiğimiz haftasonu oynandı ve sonraki tura geçen iki oyuncu belli oldu. B grubunda Zone'dan Alparslan "Woven" Kılıç, bağımsız olarak katılan Figen "Fionamed" Örtün ve HWA'dan iki isim Sertaç "Walenax" Temurboğa ve Onay "RoL" Kartal yer alıyordu.

İlk eşleşmelerde HWA.RoL, takım arkadaşı HWA.Walenax ile karşılaştı ve bu karşılaşmadan 3-1 galip ayrılarak adını Final'e yazdırmayı başardı. İlk eşleşmelerin diğer ayağında Zone.Woven ile Fionamed karşı karşıya geldi. Bu eşleşmeden 3-1'lik galibiyet ile ayrılan isim Zone.Woven oldu.

Final karşılaşması oldukça büyük bir çekişmeye sahne oldu. HWA.RoL ile Zone.Woven arasındaki mücadeleden HWA.RoL, 3-2 galip gelerek üst tura yükselen ilk isim olurken, Zone.Woven Kaybedenler Finali'ne düştü.

Kaybedenler Finali'nde yer alan diğer ismi belirleyecek olan karşılaşmada Fionamed'ı 3-2 ile geçen HWA.Walenax, böylece Zone.Woven'ın rakibi oldu. Kaybedenler Finali, gruptaki diğer karşılaşmaların aksine oldukça kolay geçildi. Zone.Woven, HWA.Walenax'ı 3-0 geeçerek üst tura yükselen ikinci isim oldu.

Önümüzdek hafta sonu C grubu karşılaşmaları oynanacak. C grubunda yer alan isimler; Dark Passage'dan Orhan "smas" Sönmez, HWA'dan Serdar "Squit" Gümüştaş, SuperMassive'den Ayata "Ayata" Yıldırım ve Wild Fire'dan Kaan "Fujitora" Çekli yer alıyor. Sizce bu gruptan çıkacak olan iki isim kim olur? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi B Grubu

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi B Grubu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.