0
09 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi C Grubu Maçları Tamamlandı!

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi'nde üçüncü grup olan C grubunda karşılaşmalar, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen maçlarla tamamlandı. Dark Passage'dan Orhan "smas" Sönmez, HWA'dan Serdar "Squit" Gümüştaş, SuperMassive'den Ayata "Ayata" Yıldırım ve Wild Fire'dan Kaan "Fujitora" Çekli'nin yer aldığı gruptan iki isim bir sonraki aşamaya geçmeye hak kazandı.

İlk eşleşmelerde DP.Smas, WF.Fujitora'yı 3-0 yenmeyi başararak adını Kazananlar Finali'ne yazdırdı. İlk eşleşmelerin ikinci ayağında ise HWA.Squit ile SUP.Ayata arasında gerçekleştirildi. Bu karşılaşmadan 3-0'la SUP.Ayata zaferle ayrılınca, DP.Smas'ın rakibi oldu.

Kazananlar Finali'nde SUP.Ayata, rakibini 3-1 devirerek üst tura yükselen ilk isim oldu. DP.Smas da, WF.Fujitora'yı 3-2 ile geçen HWA.Squit ile Kaybedenler Finali maçına çıktı. Kaybedenler Finali'nde kazanan DP.Smas oldu. 3-1'lik skorla rakibini yenmeyi başaran DP.Smas, C grubundan yükselen ikinci isim oldu.

Önümüzdeki hafta sonu Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi'nde son grup olan D grubu maçları gerçekleştirilecek. D grubunda HWA Gaming'ten Cankut "stahpitblizz" İşsever, bağımsız katılımcı Orhun "NightCall" Sancak, Dark Passage'dan Emir "Cobra" Zengin ve son olarak Zone Eports'tan Melike "Auryn" Ertek yer alıyor.

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi - C Grubu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.