0
22 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi D Grubu Maçları Tamamlandı!

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi'nde son grup olan D grubunda karşılaşmalar, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen maçlarla tamamlandı. HWA Gaming'ten Cankut "stahpitblizz" İşsever, bağımsız katılımcı Orhun "NightCall" Sancak, Dark Passage'dan Emir "Cobra" Zengin ve Zone Eports'tan Melike "Auryn" Ertek yer aldığı gruptan iki isim bir sonraki aşamaya geçmeye hak kazandı.

İlk eşleşmelerde HWA.Stahpitblizz, NightCall'u 3-1 ile geçmeyi başardı ve adını Kazananlar Finali'ne yazdırdı. ikinci eşleşmede ise DP.Cobra, Zone.Auryn'i 3-1 ile geçmeyi başardı ve HWA.Stahpitblizz'in rakibi oldu.

Kazananlar Finali'nde HWA.Stahpitblizz, DP.Cobra'yı 3-1 ile geçmeyi başardı ve gruptan çıkmayı başaran ilk oyuncu oldu. Kaybedenler Grubu eşleşmesinde NightCall, Zone.Auryn'i 3-2 ile geçmeyi başardı ve Kaybedenler Finali'ne yükseldi. Kaybedenler Finali'nde DP.Cobra ile eşleşen NightCall, rakibini 3-1 ile geçmeyi başardı ve gruptan çıkmayı başaran ikinci isim oldu.

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi D Grubu Karşılaşmaları

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi D Grubu Karşılaşmaları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.