0
15 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi Yarı Final Eşleşmeleri Belli Oldu!

Multiplayer'ın düzenlemiş olduğu Hearthstone Üstadlar Ligi'nde ikinci grup aşaması karşılaşmaları oynanadı ve gruplarında ilk iki sırayı alan dört isim Yarı Finaller'e yükselmeyi başardı. İlk grup aşamasından başarılı ile ayrılmayı başaran sekiz oyuncu dörderli olarak iki ayrı gruba ayrıldı.

A Grubunda; HWA Gaming'ten Barış "Ulquiomaru" Görgülü, ZONE Esports'tan Alparslan "Woven" Kılıç, SuperMassive'den Ayata "Ayata" Yıldırım ve bağımsız katılımcı Orhun "NightCall" Sancak yer aldı. B Grubunda; SuperMassive'den Utku Can "theflyingram" Koç, HWA Gaming'ten Onay "RoL" Kartal ve Cankut "stahpitblizz" İşsever ve Dark Passage'dan Orhan "smas" Sönmez yer aldı.

İki galibiyet alan kişilerin Yarı Final'e çıkacağı grup karşılaşmalarında ilk olarak A grubunda, HWA.Ulquiomaru, ZONE.Woven'i 3-2 ile geçti. SUP.Ayata ile NightCall arasındaki maçı SUP.Ayata 3-0 aldı ve Kazananlar Finali'ne yükseldi. HWA ile SuperMassive oyuncuları arasındaki maçı HWA.Ulquiomaru 3-1 kazanarak ilk Yarı Finalist olmayı başardı.

Kaybedenler Grubu'nda ZONE.Woven ile NightCall arasındaki maçı Nightcall 3-2 kazanarak Kaybedenler Finali'ne yükseldi. Yeniden SUP.Ayata ile karşılaşan NightCall, rakibine yine 3-0 kaybetti ve SUP.Ayata bu skorla birlikte ikinci Yarı Finalist oldu.

B Grubu karşılaşmalarında ilk olarak SUP.theflyingram ile HWA.RoL arasındaki eşleşme oynandı. Bu karşılaşmadan galip ayrılan taraf 3-1'lik skorla HWA temsilcisi oldu. Diğer eşleşme HWA.stahpitblizz ile DP.smas arasında gerçekleşti. Dark Passage temsilcisi Smas, karşılaşmayı 3-1 kazanması sonrasında Kazananlar Finali'ne yükseldi. HWA.RoL ile DP.smas arasındaki Kazananlar Finali'ni HWA Gaming oyuncusu RoL 3-1 kazandı ve üçüncü Yarı Finalist oldu.

Kaybedenler eşleşmesinde ilk olarak SUP.theflyingram ile HWA.stahpitblizz karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı HWA.stahpitblizz 3-2 kazandı ve Kaybedenler Finali'nde yeniden DP.smas'ın rakibi oldu. Ancak yine bu eşleşmeden galip ayrılan taraf 3-0'lık skorla DP.smas olunca HWA.stahpitblizz turnuvaya veda etti ve DP.smas son Yarı Finalist olmaya hak kazandı.

Bu karşılaşmalar sonucunda Yarı Finaller'e yükselmeyi başaran dört oyuncu şu şekilde eşleşti:

HWA.Ulquiomaru - DP.Smas.

HWA.RoL7 - SUP.Ayata.

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi İkinci Tur A Grubu

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi İkinci Tur A Grubu

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi İkinci Tur A Grubu

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi İkinci Tur B Grubu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.