0
03 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi’nde Finalin Adı Belli Oldu!

Geçtiğimiz haftasonu gerçekleştirilen Yarı Final karşılaşmaları sonrasında Final'de mücadele edecek oyuncular belli oldu. İlk Yarı Final karşılaşmasında SuperMassive takımından Ayata "Ayata" Yıldırım ile HWA Gaming takımından Onay "RoL" Kartal karşı karşıya geldi.

SUP.Ayata, serinin ilk maçını almayı başarsa da, RoL, peş peşe üç maçtan galip ayrılmayı başardı ve 3-1'lik skorla birlikte turnuvanın ilk finalisti oldu. SUP.Ayata bu sonuçla birlikte üçüncülük/dördüncülük ödülü olan 500.00TL'nin sahibi oldu.

Son Yarı Final eşleşmesinde ise HWA Gaming'ten Barış "Ulquiomaru" Görgülü ile Dark Passage'dan Orhan "smas" Sönmez karşı karşıya geldi. Final havasında geçen mücadele oldukça çekişmeliydi. DP.Smas eşleşmede ilk iki maçı alarak seriyi 2-0'a getirmeyi başarsa da, HWA.Ulquiomaru, 2-0 geriden gelerek karşılaşmayı 3-2'ye getirmeyi başararak Final'e adını yazdıran taraf oldu.

Bu sonuçla birlikte DP.Smas, SUP.Ayata gibi üçüncülük/dördüncülük ödülü olan 500.00TL'nin sahibi olurken, HWA.Ulquiomaru, takım arkadaşı olan HWA.RoL ile Final oynayacak. Final'de şampiyon isim 2000.00TL'nin sahibi olurken, ikinci olan isim de 1000.00TL'nin sahibi olacak.

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi Yarı Finaller

Multiplayer Hearthstone Üstadlar Ligi Yarı Finaller
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.