0
09 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi Dördücü Hafta Sonucu!

Türkiye'nin en iyisinin belirlendiği CS:GO turnuvası Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi'nde dördüncü hafta tek karşılaşma ile tamamlandı. Dördüncü hafta karşılaşması Zone Esports ile Team-Pros Academy arasında gerçekleşti.

İki maçlık serinin ilk haritası Cache oldu. Cache haritasında Zone Esports, Erkan "Kyu" Tabak, Nikita "SHAKAL" Trofimov, Umut "surrender" Ötleş, Fatih "GRAYFOX" Mert, Berkan "warden" Tanrıverdi beşlisi ile maça çıkarken, Team-Pros Academy takımı ise; Ali Cihan "Gaja" Kestir, Phillip "DetecteD" Arne, Ermin "Revyy" Kardović, Cédric "dFx" Leclercq, Neoray "Xeon" Hai beşlisi ile maça çıktı.

İlk karşılaşma 16-5'lik skorla Team-Pro Academy üstünlüğü ile tamamlandı. İkinci karşılaşmada takımlar Mirage haritasında mücadele etti. Aynı kadrolarla oynanan karşılaşmada Team-Pros Academy, yine aynı skorla 16-5 ile rakibini devirmeyi başardı ve 2-0'lık bir galibiyet elde ederek haftayı üç puanla kapattı.

Bu sonuçla birlikte puanını 4'e çıkaran Team-Pros Academy, maç fazlasıyla liderliğe yerleşti.

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.