0
26 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi İkinci Hafta Tamamlandı!

Geçtiğimiz haftasonu Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi'nde Phoenix ile Team-Pros Arena takımları karşı karşıya geldi. İki takımın mücadelesi beraberlikle sonuçlandı. Phoenix ekibi; Burak "foiz " Baz, Mert "Avien" Yılmaz, Mustafa "Schaler " Dağlı, Muhammed "m1tez " Tezcan, Sinan "jxLs " Sülüoğlu beşlisi ile maça çıktı.

Team-Pros Arena takımı da karşılaşmaya; Ali Cihan "Gaja" Kestir, Phillip "DetecteD" Arne, Ermin "Revyy" Kardović, Cédric "dFx" Leclercq, Neoray "Xeon" Hai beşlisi ile çıktı. Takımlar ilk olarak Cache haritasında mücadele etti. Buradaki mücadeleyi Phoenix 16-8 kazanarak seride öne geçen taraf oldu.

Ancak Team-Pros Arena, ikinci harita olan Dust 2'de 16-5 kazandı ve seriyi beraberlikle sonuçlandırdı. İlk hafta Space Soldiers'ın SuperMassive'i 2-0 yenmesinden sonra HWA - Dark Passage karşılaşması ülkemizde yaşanan olaylar nedeniyle yarım kalmış ve karşılaşma ertelenmişti. Dark Passage seride 1-0 üstündü.

Phoenix 1-1 Team-Pros Arena

Phoenix 1-1 Team-Pros Arena
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.