0
01 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi Üçüncü Hafta Sonucu!

Türkiye'nin en iyisinin belirlendiği CS:GO turnuvası Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi'nde üçüncü hafta tek karşılaşma ile tamamlandı. Üçüncü hafta karşılaşması Crew E-Sports Club ile Zone Esports arasında gerçekleşti.

İki maçlık serinin ilk haritası Mirage oldu. Mirage'daki karşılaşmayı Crew ekibi 16-10 kazandı ve galibiyet için avantaj elde etmiş oldu. Zone ekibi bu karşılaşmada Erkan "Kyu" Tabak, Nikita "SHAKAL" Trofimov, Umut "surrender" Ötleş, Fatih "GRAYFOX" Mert ve Berkan "warden" Tanrıverdi beşlisi ile maça çıkarken, Crew ekibi de Timur "bishop" Şengül, Mert "KEY" Çelebi, Cihan "Rage" Demir, Cankut "Canku7" Çelik ve Umut "kŞ" Öztürk beşlisi ile karşılamada yer aldı.

İkinci karşılaşma Cache haritasında oynandı. Bu karşılaşmayı da 16-12'lik skorla Crew kazandı ve mücadeleden 2-0 galip ayrılarak üç puanın sahibi oldu. Bu karşılaşmada da takımlar aynı kadrolarla mücadele etti.

Bu galibiyetle birlikte Crew, SpaceSoldiers ile birlikte zirvede yer alıyor. İki takımın da üç puanı var.

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.