0
03 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi’nde Geçen Hafta!

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi'nde geçtiğimiz hafta sonu üç karşılaşma ile geçildi. Bu karşılaşmalar Space Soldiers ile TEAM C'SWM, HWA Gaming ile ZONE Eports ve son olarak Dark Passage ile Phoenix takımları arasında oynanadı.

Haftanın ilk mücadelesinde Space Soldiers ile TEAM C'SWM takımları karşı karşıya geldi. Space Soldiers, Cache haritasını 16-7, Overpass haritasını da 16-6 alarak seride 2-0'a ulaştı ve turnuvadaki üçüncü galibiyetini elde etti. TEAM C'SWM'nin ise bir galibiyet, iki beraberliği bulunuyordu. Bu karşılaşma ile ilk yenilgisini de tatmış oldu.

Haftanın ikinci maçında HWA Gaming ile ZONE Esports takımları karşı karşıya geldi. HWA Gaming ilk harita olan Mirage haritasını 16-4'lük skorla kazanmayı başardı. İkinci harita olan Cache'de takımlar birbirlerine üstünlük kuramadı ve normal roundlar sonunda 15-15 eşitlik sağlandı. Uzatma roundlarını 4-2 almayı başaran ZONE, 19-17'lik skorla ikinci haritayı kazandı ve seriyi 1-1 ile kapattı. Böylece takımlar birer puanı paylaştı.

Bu sonuçla birlikte HWA Gaming üçüncü beraberliğine ulaşmış oldu. Henüz galibiyet yüzü görmeyen HWA'nın bir de yenilgisi bulunuyor. ZONE Esports ekibi de ilk iki maçından yenilgi ile ayrıldıktan sonra ilk puanıyla tanışmış oldu.

Haftanın son karşılaşması Dark Passage ile Phoenix takımları arasında oynandı. Dark Passage, rakibini Cache haritasında 16-4, Cobblestone haritasında da 16-7'lik skorlarla devirmeyi başardı ve 2-0'lık skorla galibiyete uzandı.

Bu sonuçlar doğrultusunda Dark Passage'ın bir beraberliği ve bir galibiyeti olurken, Phoenix takımının da bir beraberlik ve bir galibiyetinin yanı sıra ikinci yenilgisini tatmış oldu.

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.