0
17 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi’nde Geçen Hafta!

Devam eden Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi'nde geçtiğimiz hafta iki maç oynandı. İlk maç SuperMassive ile HWA Gaming arasında oynanırken, ikinci karşılaşma da Space Soldiers ile Zone Esports takımları arasında oynandı.

HWA Gaming, SuperMassive karşılaşmasından 2-0'lık galibiyet ile ayrıldı ve ilk galibiyetini alarak üç puanı hanesine yazdırdı. HWA Gaming,  ilk olarak Cache haritasında 16-10, ikinci harita olan Cobblestone haritasında da 16-11 galip gelmeyi başardı.

SUP 0-2 HWA Gaming

SUP 0-2 HWA Gaming

Haftanın son maçında ise Space Soldiers ile Zone Esports takımları karşılaştı. Space Soldiers, karşılaşmadan 2-0'lık galibiyet ile ayrılarak dördüncü galibiyetine ulaştı ve yenilgisiz performansını sürdürdü. Space Soldiers ilk harita Mirage ve ikinci harita Overpass'te rakibini 16-7'lik skorlala devirerek galibiyete ulaştı.

SS 2-0 ZONE

SS 2-0 ZONE
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.